Nešiojamas kompiuteris ASUS Transformer Book T100TAL refurbished

T100TAL

Atnaujinta / Restauruota

161,00 € su PVM

-30%

230,00 € su PVM

„Prekės kaina galioja tik perkant internetu.“

Kompiuterių asortimentas pastoviai keičiasi, todėl dėl kainų ir konkretaus jus dominančio modelio skambinkite telefonu: 8 670 93346 arba rašykite el.paštu: info@sugedo.lt

Smulkiau

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


„Transformer Book“ serijos kompiuteriai, taip ir „T100“ yra nešiojamo kompiuterio ir planšetinio kompiuterio hibridas – nuėmus ekraną nuo klaviatūros pado iš paprasto kompiuterio rankose turėsite planšetę. 

Visgi tokių transformerių pagrindinė bėda – kaina. Jie yra brangesni nei paprastos planšetės ar nešiojami kompiuteriai. Nieko keisto – hibridiniai sprendimai reikalauja sudėtingesnių technologijų, tad ir kaina didėja. Norint ją mažinti, reiktų pigesnių komponentų su tomis pačiomis kokybinėmis charakteristikomis. 

Tad „Intel“ pasiūlyti 22 nm „Atom“ procesoriai, išlaikantys didelę spartą ir tuo pačiu, kainuojantys pigiau, yra tarsi idealus sprendimas tokiems transformeriams. Tad naujajame „ASUS Transformer Book T100“ ir įdiegtas būtent šios šeimos procesorius, o pagal pirminę informaciją, būsima transformerio kaina bus ženkliai mažesnė nei kitų analogiškų modelių. 

Iš kitų techninių charakteristikų verta paminėti, jog „ASUS Transformer Book T100“ turi lietimui jautrų 10.1“ įstrižainės, 1366×768 px raiškos ekraną. Kaip jau buvo minėta, jame įdiegtas 4 branduolių „Atom“ šeimos procesorius „Z3740“, dirbantis 1,86 GHz dažnyje. Šalia darbuosis 2GB talpos operatyvinė atmintis, o kitus duomenys bus galima saugoti 32 arba 64 GB talpos kaupiklyje. 

Autonominį transformerio darbą užtikrins 31 Wh talpos akumuliatorius, kuris leis kompiuteriui autonomiškai dirbti iki 11 valandų. 

Kaip nešiojamam kompiuteriui nedidelis ekranas bei optimaliai parinktas akumuliatorius leido pasiekti, kad nuo klaviatūros pado atjungto ekrano svoris tesieks 540 gramų. O tai jau panašiai tiek pat, kiek ir planšetės su ARM procesoriais. 

Transformeris bus platinamas su operacine sistema „Windows 8.1“. 

Parodos metu hibridinį kompiuterį išbandę žurnalistai buvo maloniai nustebinti, jog nežiūrint į gana pigias „Transformer Book T100“ gamyboje panaudotas medžiagas, juo naudotis yra visai patogu, o pati operacinė sistema ir įdiegtos aplikacijos veikia be jokių trikdžių. 

 

Raiška1366x768
Produkto modelio kodas:90NB06V1-M01320
CPU modelio numeris:QuadCore Atom Z3735D
Taktinis dažnis:1.83 GHz
Ekrano įstrižainė:10.1
Atmintis (RAM):2 GB
Atminties tipas:LPDDR3
SSD talpa:64 GB SSD
VGA plokštė:Intel HD Graphics Gen7
Klaviatūros kalba:HUNGARY
Bluetooth:Taip
Atminties kortelių skaitytuvas:SD
MikrofonasTaip
Integruota interneto kamera:Taip
Operacinė sistema:Windows 8.1 (32bit) - with Bing
Garantinis laikotarpis:12 mėn.

Kitos panašios prekės:

Į krepšelį
Į krepšelį