Nešiojamas kompiuteris Asus X555L refurbished

90NB0652-M24350

Atnaujinta / Restauruota

400,00 € su PVM

-30,00 €

430,00 € su PVM

„Prekės kaina galioja tik perkant internetu.“

Kompiuterių asortimentas pastoviai keičiasi, todėl dėl kainų ir konkretaus jus dominančio modelio skambinkite telefonu: 8 670 93346 arba rašykite el.paštu: info@sugedo.lt

Smulkiau

Už šią prekę papildomų taškų neskiriama, nes ji jau su nuolaida.


Vertingų į vartotoją orientuotų funkcijų kompiuteris kasdieniam naudojimui 

ASUS X serijos kompiuteriai yra idealus sprendimas tiek darbui, tiek pramogoms. Veikiantys pasirinktai Intel ar AMD procesorių pagrindu, X serijos įrenginiai yra stilingi nešiojami kompiuteriai, sukurti norintiems išsiskirti iš minios. X serija nustebins jus aukštos kokybės ASUS SonicMaster sustiprintu garsu. 2 sekundes trunkantis grįžimas iš miego režimo lemia, kad kompiuteris darbui paruošiamas vos per akimirką.

 

Kokybiškas nešiojamas kompiuteris keliantis premium klasės įspūdį  

ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai pasižymi visomis pagrindėmis nešiojamo kompiuterio funkcijomis, kurias lydi maloni lietimui apdaila, aukšta kokybė ir premium klasės įspūdis.  

Viskas slypi detalėse  

ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai leidžia išreikšti jūsų asmeninį stilių. Tačiau ne viskas slypi dizaine: X serija turi visas kasdieniam naudojimuisi kompiuteriu reikalingas funkcijas ir jungtis. 

 

Sukurtas produktyvumui ir pramogoms 

ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai veikia Intel ® procesorių, užtikrinančių sklandų našumą, pagrindu. Procesoriaus našumas, kurį lydi galinga vaizdo plokštė, padaro X serijos įrenginius idealiu sprendimu kasdieniam naudojimui bei filmų ir vaizdo įrašų žiūrėjimui. 

Superinis grafinis našumas  

ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai turi NVIDIA ® GeForce™ diskrečiąją vaizdo plokštę, kurios dėka galima skladžiai dirbti redaguojant nuotraukas ar vaizdo įrašus arba žaisti naujausius ir sudėtingiausius žaidimus. 

 

Gyvos spalvos su „ASUS Splendid“ technologija

Sukurta „ASUS Golden Eye“ komandos išskirtinė „ASUS Splendid“ technologija užtikrina tikslesnes spalvas ir spalvų tonus. Puikios ir energingos spalvos įvarių ekrano koregavimų ir parametrų dėka. 

Plačios jungiamumo galimybės

ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai pasižymi USB 3.0, HDMI ir VGA jungtimis, turi tris viename SD/SDHC/SDXC kortelių skaitytuvą ir kitas jungiamumo parinktis, užtikrinančias suderinamumą su įvairiais išoriniais įrenginiais ir prietaisais.  

 

USB 3.0 ultra sparčiam duomenų perdavimui

Dešimt kartų spartesnė nei USB 2.0, USB 3.0 leidžia jums akimirksniu išsaugoti nuotraukas ar perduoti muziką ir didelius vaizdo įrašų failus. 25GB Blu-ray kokybės filmo perdavimas šiuo metu trunka vos 70 sekundžių. 

Full HD 1080p išvestis per HDMI

Be standartinės VGA jungties, ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai taip pat turi HDMI jungtį Full HD 1080p išvesčiai.

 

Įtraukiantis, tikslus garsas

ASUS X serijos nešiojamams kompiuteriams būdingas aukštos kokybės garsas, kurį užtikrina ASUS SonicMaster ir ASUS AudioWizard technologija. 

Tiksli įvestis ir valdymas po Jūsų pirštų galiukais

ASUS X serijos nešiojami kompiuteriai sukurti taip, kad suteiktų intuityvesnę jutiklinio kilimėlio patirtį. Pritaikyta išskirtinė technologija, naudojama išmaniųjų telefonų jutiklinių ekranų gamyboje lemia, kad jutiklinis kilimėlis yra itin jautrus ir užtikrina

Produkto modelio kodas:90NB0652-M24350
CPU modelio numeris:i5-5200U Dual Core
Taktinis dažnis:2.2GHz, Intel Turbo Boost up to 2.7GHz
Ekrano įstrižainė:15,6
Skiriamoji geba:ASUS Color-Shine, 1366x768, HD
Atmintis (RAM):6 GB
HDD talpa:1 TB
VGA plokštė:Intel HD Graphics 5500
Klaviatūros kalba:UK
Bluetooth:Taip
Atminties kortelių skaitytuvas:SD
MikrofonasTaip
Integruota interneto kamera:Taip
Operacinė sistema:Microsoft Windows 8.1
Garantinis laikotarpis:12 mėn.

Kitos panašios prekės:

Į krepšelį
Į krepšelį